motoger

Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II
Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II

Sprzedawcy części do Rover Seria 200:

gielda czesci
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto części
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części
auto czesci zamienne
części używane poznań
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
części używane opel
auto szrot
auto części gliwice
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto części zamienne
auto części poznań
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części poznań
moto2

Cena Półoś przednia lewa Rover Seria 200 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Rover Seria 200 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Półoś przednia lewa. Części samochodowe w kategorii Napęd. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Półoś przednia lewa do Rover Seria 200 II przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II 1.6 1993 sedan. Tanio Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II 1.6 1993 sedan. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1995. Buda tego auta to sedan i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Rover. Ten model Seria 200 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak II, III, 200.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów półoś przednia lewa . Więc mogłem samemu naprawić swoje Rover Seria 200 wersja II. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Rover Seria 200. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W niemieckim komisie mówili że Rover Seria 200 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover Seria 200 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Rover Seria 200. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po półoś przednia lewa do Seria 200. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej półoś przednia lewa. Poszukałem półoś przednia lewa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Gdzie szukać półoś przednia lewa najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Rover Seria 200. No to pięknie, wspaniałe, szukamy półoś przednia lewa. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na motoger Rover Seria 200. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  półoś przednia lewa w Rover Seria 200. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę półoś przednia lewa do Rover Seria 200. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie półoś przednia lewa. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo półoś przednia lewa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Rover Seria 200 na części.  


KONTAKT

tanio Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Półoś przednia lewa Rover Seria 200 II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl